Ana Sayfa > Mobil Sohbet > Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Tarihsel gelişim içinde birçok mobil sohbet odaları sohbet ve muhabbet üzerinde türsel açıdan gelişmiştir.Biçimsel içeriksel özelliklerine göre mobil sohbet başka türden odalarını türemiştir.Mobil sohbet odalarına gelen arkadaşların fikirleri kimilerine roman,kimilerine öykü,kimilerine oyun kimilerine aile bağlılığına önem vererek,kalıpsal bağlamdadır.Doğal bir olgudur bu.

Sohbet odalarının insanları nasıl etkilediğini nasıl bir gelişim yolu izlediği üzerinde durulmuştur.Söz gelimi kalabalık bir ortamın nasıl oluştuğu veya sakin bir ortamın nasıl oluştuğu gibi,başka bir deyişle rüzgâr yelini ya savuruyor,yada kasırga yönüyle yıkıp geçmesi gibi.

Mobil sohbet odaları anlatımı yazılı olarak sağlamaktadır.O yolla biçimlendiren mobil,ayrı ayrı odalarıyla efsanevi bir yol açısıdır.Sezdirici ve yaşatıcı yapıntısal yaratılar,öğretici ve bilgilendirici sohbetiyle bizlerle olmuş yol göstermiştir.

Bir mobil sohbet odaları,eleştirisel boyutlar kazanabilir,sınırlarını kuşatabilir,kesişebilir.Bunun için bir kez daha şu yargıyı yenileyelim.Mobil sohbet odaları sürekli bir değişim içindedir.

Mobil Sohbet odalarının gelişmesi sınıflandırmaya bağlı olarak,farklı alanlarda edep,ahlâk ve muhabbet doğurmasıdır.Bu sınıflandırmanın içinde odaların birbirinden ayrılmaması,ve anlaşılmasını sağlamasını kolaylaştırmaya çalışmasıdır.

Mobil Sohbet odalarının yazılış amaçlarında sohbet etmesi,gerçeklikle ilişkilerine göre gruplandırmasına baglıdır.Buna göre mobil sohbet odaları genel ve özel olarak öğretici edebi olarak ikiye ayırırız.

Çeşitli duyguları yaşatmak,okuyucuya gözlemciye edebi zevk vermek,amaçlarından biridir.Üslup kaygısı yoktur,ifadeler duru ve yalındır.Mobil sohbet odalarında tarafsız sohbet edilir.

Bir önceki yazımız olan İTALYA YETİŞKİN MOBİL SOHBET SİTESİ 2019 başlıklı makalemizde chat, italya sohbet ve kameralı sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Mobil Sohbet