Ana Sayfa > animasyon > Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere Karşı – Hoodwinked 2 Hood Vs. Evil 2010 Türkçe Dublaj izle

Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere Karşı – Hoodwinked 2 Hood Vs. Evil 2010 Türkçe Dublaj izle

Açıklama

: Unutulmaz klasik Kırmızı Başlıklı Kız’ı bilmeyen yoktur. Büyükannesine yemek götürmek için ormanın içinde giderken kötü kalpli kurtla karşılan küçük kız onun oyunlarına kanar ve eve geldiğinde büyükannesinin kılığına girmiş kurtla “Senin gözlerin neden bu kadar büyük?” diye başlayan o çok bildik konuşmaları yapar. Ama bu son model masalda işler tamamen değişiyor. Granny’nin ormanında işlenen suçların zanlısını bulmak için kolları sıvayan polis ve dedektifler şaşırtıcı sonuçlarla gerçek suçlu kim sorusuna yeni bir cevap bulmaya hazırlanıyorlar. Ne kırmızı başlıklı kız göründüğü kadar saf ve masum ne de büyükanne kendi halinde ihtiyar bir kadın… Yoksa kurt tamamen yanlış anlamalar yüzünden mi gerçek suçlu sanılıyor? Bütün bunların cevabı Kırmızı Başlıklı Kız’ın son animasyon filminde saklı. iyi seyirler filmifullizle.com

Oylama
(9,14/10)
 Loading …
Tarih

: 3 sene önce eklendi.

Ekleyen

: bilgin

Kategori

: 2010 Filmleri, Animasyon, Türkçe Dublaj, Yabancı Filmler

Etiketler

: Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere Karşı – Hoodwinked 2 Hood Vs. Evil izle, Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere Karşı direk izle, Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere Karşı izle, Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere Karşı Türkçe Dublaj izle

Not

: Video Açılmıyor mu? Yarıda mı Kesiliyor ? Sorunuzun cevabı burda tıklayın çekinmeyin…

Bir önceki yazımız olan Küçük Lokomotif & The Little Engine That Could 2010 Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizde Küçük Lokomotif The Little Eng, Küçük Lokomotif The Little Engine That Could direk izle ve Küçük Lokomotif The Little Engine That Could filmini izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Kırmızı Başlıklı Kız Kötülere Karşı – Hoodwinked 2 Hood Vs. Evil 2010 Türkçe Dublaj izle