Ana Sayfa > komedi > Kahraman Maymun izle | 1080p Türkçe Dublaj HD izle

Kahraman Maymun izle | 1080p Türkçe Dublaj HD izle

Kahraman Maymun izleMarco Macaco izle

2013 yılında vizyona giren bu animasyon filmi birçok çocuk tarafından izlenen filmler arasında. Ancak şunu belirtmeliyiz ki bu eser yetişkinlerden çok çocuklara hitap eden bir animasyon filmi. Filmde arkadaşlık ve aşk teması işlenirken birçok komik ve güldürücü unsurlarında bulunduğunu göreceksiniz. Bu güzel animasyon filmde birçok duygulandırıcı anı da beraberinde yaşayacaksınız. Filmin senaryosunu Thomas Borch Nielsen ve Jan Rahbek yazmışlar. Filmin senaryosunda bir maymun olan Marco Macaco ’nun hikayesi anlatılıyor. Marco Macaco kendi halinde çalışan bir plaj görevlisidir. Bu şekilde hayatını devam ettiren Marco Macaco işinden çok zamanını LuLu adlı güzel bir maymunun peşinden koşarak geçirmektedir. Lulu ’ya aşık olan Maco Macaco yılmadan bu güzel maymunun peşini bırakmaz ancak rakipleri de vardır. Hem zengin hem de güçlü rakipleri olan Marco Macaco onlara karşı mücadele vermek zorunda kalır. Günün birinde Lulu ’yu güçlü bir kumarhaneye sahip maymunlardan biri kaçırıp zorla evlenmek ister. Ancak kahraman Marco Macaco bu güçlü insanlara karşı savaşacaktır. Bakalım kahramanız başarılı olabilecek mi? Kahraman maymun Marco Macaco izlerken oldukça başarılı bir animasyon izleyeceksiniz. Kahraman maymun Marco Macaco ’u hem hd izleyebilir, hem de 1080p izleyebilirsiniz.

Filmde hem duygusal, hem komedi hem de aile unsurlarını yan yana bulacaksınız. Film çocuklar için oldukça ideal olduğu gibi, yetişkinler tarafından da izlenebilirlik kalitesine sahip. Kahraman Maymun Marco Macaco izlerken hem başarılı bir senaryo hem de güzel bir seslendirme örneğine şahit olacaksınız. İyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Yedi Psikopat izle | 720p Türkçe Altyazılı HD izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Kahraman Maymun izle | 1080p Türkçe Dublaj HD izle