Ana Sayfa > 2013 filmleri > Kaçış Yok izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD izle

Kaçış Yok izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD izle

hd film izle
Kaçış Yok izle

Sıradan bir gün geçirmekte olan Adib iş yerinde işini yapmaktayken bir telefon alır ve evladı Muna ’nın Şam bölgesinde kaybolduğunu haberini alır. Gazetecilik yapan Muna, ardında hiçbir iz bırakmadan Damascus bölgesinde kayıplara karışmıştır. Adib ’in Şam kentinde çok yüksek düzeyde bir çevresi mevcuttur. Hem evladına kavuşmayı ister hem de bu geçmişle yüz yüze gelmeyi hedefler. Adib, kızını bulabilmek için yirmi yıldır gitmediği memleketi Suriye’ye dönmek ve karanlık geçmişiyle yüzleşmek zorundadır. Ortadoğunun kaotik atmosferinin üzerinde bıraktığı anılarla yüzleşirken Muna’nın izini sürmeye çalışacaktır.
Inescapable bir babanın evladını bulmak için gösterdiği çabayı ve arkasında bıraktığı Orta Doğu ’nun fırtınasını yansıtan bir film. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Kaçış Yok izleyebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Kaçış Yok izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Büyükler 2 , Grown Ups 2 izle | 720p Full HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Kaçış Yok izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD izle