Ana Sayfa > abiye modasi > İlkbahar Neon kombin Renkleri

İlkbahar Neon kombin Renkleri

Her sene değişik renk kombinlerin çıkması tesettürlü ve diğer bayanların giyimlerinde yardımcı oluyor. Tasarımcıların birbirinden farklı kombin renklerini sene içinde vitrinlere koyması, alışveriş keyfini daha da arttırıyor. 2013 yılında kombin renklerinde en çok göze çarpan renk, kavuniçi ve pembe tonlu renkler olacağı bekleniyor. İlkbahar Neon kombin Renkleri bu sene yine canlı renkleriyle bayanları bekliyor. Yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde renklerin de kendini belli etmesi alışverişte ne renklerin kullanılacağını az çok belirtti.

Yaz aylarında koyu renklerden ziyade açık renklerin tercih edilmesi, kombin renklerinin de açık renklere yönelmesini beraberinde getirdi. Birbirinden farklı açık ve tesettürlü giyim kombinlerinde görülen kavuniçi ve pembe tonlarındaki renkler, tesettür dünyasında da büyük bir yankı uyandırdı.

Tesettür dünyasının nabzını yokladığımız sitemizde modaya dair haberleri sunmaya devam edeceğiz. Farklı tasarım ve renklerden elde edilmiş kombinleri görmek için sitemizi her gün ziyaret edebilirsiniz. Tesettürlü bayanların giyim modelleri ihtiyaçlarını doğrudan karşılayan sitemizden ayrılmayın.

Bir önceki yazımız olan Haşema 2014 Tesettür Mayo Koleksiyonu başlıklı makalemizde Haşema 2014 Tesettür Mayoları - Ortuluyum.com - Tesettür Giyim Modelleri ve Tesettür Modası Tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – İlkbahar Neon kombin Renkleri