Ana Sayfa > Cinsellik > İhanet sinyalleri

İhanet sinyalleri

İHANET SİNYALLERİ

Yıllar yılı televizyonun karsısında pinekleyen adam, birdenbire spor yapmaya başladı… Is toplantıları da iyice arttı… Aman dikkat… Kus yuvadan uçmak üzere!

KOCAM (ya da karim) benim üstüme gül koklamaz diyorsanız, biraz daha dikkatli olmalısınız… Neden mi? Çünkü ihanet eden esin tavırlarında değişiklikler oluyor. Her zamankinden daha farklı davranmaya başlıyor ve ihanet ettiği açıkça ortaya çıkıyor. İste aldatıldığınızı anlamanıza yardımcı olacak ipuçları?

* Pahalı iç çamaşırları alıyorsa: Sevgiliniz iç gıcıklayıcı iç çamaşırları almaya başlamışsa dikkat. Saçıyla, makyajıyla daha fazla ilgileniyor, evde özensiz, dışarı çıkarken farklı oluyorsa dikkatli olun.

* Aniden spora başlamışsa: Sevgilinizin yediklerine dikkat etmeye, bol bol spor yapmaya başlamışsa kendini başka birine beğendirme arzusunda olabilir. Spordan eve gelip duşunu yaptıktan sonra dışarı çıkıyorsa bu bazı şeylerin ters gittiği anlamına gelir.

* Parfümünü değiştirmişse: Parfümün değişmesi önemli bir ipucudur. Sevgiliniz, eski parfümünü elinin tersi ile itip başka bir parfüme yönelmişse radikal değişiklikler yapma ihtimali yüksek demektir.

* Seksten kaçıyorsa: Yaptığınız her türlü fiziksel değişikliğe rağmen artık sizinle eskisi gibi birlikte olmuyorsa, sizinle seks yapmak onun için kayda değer bir anlam ifade etmiyorsa bu iyiye işaret değildir.

* Daha çok çalışıyorsa: Senelerdir değişmeyen isten çıkış saatlerinin aniden gecenin geç vaktine kadar uzaması tehlikeli bir işaret. Bitmek bilmeyen toplantılar, çıkılan is yemekleri çalışma arkadaşlarından biriyle başlayan bir ilişkinin habercisi olabilir.

* Sik sik kavga çıkıyorsa: Birlikte olduğunuz kişi hiç olmadık bir nedenle sizinle kavga ediyor, kaba davranıyorsa dikkatli olmalısınız.

* Aileye karşı soğuksa: Yıllardır sizin ailenizi kendi ailesi olarak sayan hayat arkadaşınızın ayakları aile ziyaretleri konusunda geri geri gitmeye başladıysa bir sorun var demektir.

* Beyaz yalanlar sıklaşmışsa: Kısa süre içinde sevgilinizin üst üste yalanlar söylediğini ortaya çıkarıyorsanız bu iyiye işaret değildir.

Sizi eleştirmekten vazgeçtiyse…

Eskiden en ufak adımınızı bile takip eden hayat arkadasınız artık yasayıp yasamadığınızın bile farkında değilse durum vahim demektir. Sohbetlerinizin konusu esinizin karsı cinsten arkadaşları olmaya başladıysa da dikkat etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Geri Dönmeyecek başlıklı makalemizde Geri Dönmeyecek hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – İhanet sinyalleri