Ana Sayfa > Cinsellik > Hızlı açan kazanır

Hızlı açan kazanır

Hızlı açan kazanır!

Ingiltere’de yapilan bir arastirma erkeklerin yüzde 40’inin sutyen kopçasi açmayi bilmedigini ortaya koydu. Erkekler sutyen açarken ortalama 1 dakika mücadele ediyor…

Ingiltere’de yapilan bir arastirma, sutyenin erkekler için büyük bir sorun oldugunu ortaya çikardi. Arastirmaya 30-49 yas grubunda bin erkek katildi. Erkeklerin, partnerlerinin sutyenini çikarmasi ortalama 1 dakika sürdü… Hatta deneklerden birinin, iç çamasirin kopçasini açabilmek için 20 dakika ugrastigi gözlendi.

Kaza geçiriyorlar

Arastirma sonunda, erkeklerin yüzde 40’inin sutyeni bir sorun olarak gördügü, solak olmayan erkeklerin sutyeni açmak için daha fazla ugrastigi belirlendi.

Arastirmadan çikan baska bir ilginç sonuç ise, sutyen kazalari. Çogu erkegin, bu is sirasinda parmagini kopçaya sikistirdigi da ortaya çikti. Ingiliz uzmanlar, yeni tanisilan ve ilk kez birlikte olunacak kadinin sutyenini çikarma süresinin, uzun süre birlikte olunan ese göre daha uzun oldugunu da açikladi…

Sutyen nasil açilmali?

* En kolay yol esinizin arkasina geçmek. Böylece kopçayi görebilirsiniz. Önden ancak el yordamiyla ilerleyebilirsiniz ki bu da çok zaman kaybettirir.

* Sutyeni tutup, kopçayi kendinize dogru geçin. Sag elinizi sola, sol elinizi saga dogru iterek kopçanin çikmasini saglayin. Hareketleriniz yavas olsun.

Bir önceki yazımız olan Sanal alemde sevgili bulma rehberi başlıklı makalemizde Sanal alemde sevgili bulma rehberi, sanal aşk ve sanal sevgili hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Hızlı açan kazanır