Ana Sayfa > Sohbet > Görüntülü Sesli Sohbet

Görüntülü Sesli Sohbet

Görüntülü sesli sohbet siteleri günümüzde insanların real yaşantısı içerisinde yer almış bir konuma geldiğini söyleyebiliriz.Görüntülü sesli sohbet sitelerinin avantajlarından bazıları ise bazı insanlarımızı yalnızlıktan kurtarmış ve bazılarını arkadaş dost sahibi yapmıştır.Hatta bazı arkadaşlarımıza kapılarını açarak tanışmalarına vesile kılarak evlenmelerine eş sahibi yuva sahibi olmalarına da avantaj sağlamış olmasına olanak sağlamısıdır.

Sanal sohbete giriş yapan arkadaşlarımız boylelikle kötü alışkanlıklarından da kurtulmuş oluyorlar.Aslında bizler bunları anlamasakda bir müddet sonra bunların faydalarını hissedip anlayabiliyoruz.Önceden kahvehanelerde sabahlayan,çay içip bu ortamlarda duran,at yarısı,sayısal loto,vs birahanelerden meyhanelerden,Atari salonlarından,toto oynayanlar,bilardo salonlarından,oraya buraya giden yaşlı genç bekar evli dinlemeyen bizler para savururken etrafa,simdi tasarruf yaparak cebimizde kalmasını sağlıyor olmasıdır.

Unutmayalım ki teknolojinin büyük hızla gelişmesi,insanların artık kendi evlerinde bilgisayar başında oturarak mobil telefonlardan girerek eğlenebiliyorlar.Buralarda sohbet ortamları kurarak sesli bir şekilde eğlenmenin de tadını çıkartıyorlar.

Bizler kendi evimizde oturarak,canımız sıkıldığında ve eğlenmek istediğimizde google gibi büyük arama motorlarını açıp ister wep üzerinden ister irc mirc üzerinden hiç farketmez istedigimiz anahtar kelimeleri yazarak elimizin altında uzağında yakında yanı başımızdaki insanlarla tanışma fırsatı yakalamamızı sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Dadas Sohbet başlıklı makalemizde chat, Dadas Sohbet ve kameralı sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Görüntülü Sesli Sohbet