Ana Sayfa > Sohbet > Görüntülü Sesli Chat

Görüntülü Sesli Chat

Görüntülü mobil sohbet odaları biliyorsunuz ki elini bütün insanların yaşadığı aleme uzattı.Yerli Yabancı demedi,bay bayan demedi ayrım olmayacak şekilde genç yaşlı demedi mutluluk kapısını herkesle paylaştı.

Kameralı sohbet odaları eskiden Pc(bilgisayar) üzerinden insanlarla irtibatını kuruyordu.Tabi ki iş böyle olunca teknoloji gelişti geliştikçe ortaya Akıllı cep telefonlarına internet üzeri uygulamalar geliştirildi.Ve 7/den 70/e kullanıldı bu programlar.

Tabiki farklı insanlarla irtibat etmek konuşmak isteyenler içinde düzenlemeler yapıldı.Önceden bildiğiniz gibi kameralı sohbet odalarında bir üyelik yapıldığı zaman paralı yani(ücretli). Sonra mobil sohbet odalarına bu teknoloji taşınılmaz mı diye düşünüldü.

Tabiki sonra ilk mobil sohbet odalarına kamaralı sistemi geliştirerek bizim huzurumuza sundular.Sonra tanışanlar uygulamalardan ücretsiz bir şekilde yararlansın diye,girdikleri mobil sohbet odalarında üyeliği parasız (ücretsiz) aktif hale getirdiler.

Hem giren insanlar tasarruf yapacaktı,hemde cebinde parası kalacaktı.Tabi bu teknoloji öne sürüldü.Ve %80 yerli ve yabancı ülkelerde çoğalarak kullanıldı.

Sonra kolaylık sağlayan teknoloji mobil sohbet odalarına kamarelı sistemi getirince,iki önemli kola da,görüntülü sesli chatte,adım attı.Bunlardan

1-)Ücretsiz internet ağı üzerinden mobil cep telefonları arasındaki uygulamaları kesintisiz,duraksamadan,görüntülü konuşulmasını sağlamış olması.

2-)Üyelik girişlerini kameralı sohbet odalarında ücretsiz sağlayıp yerli ve yabancı ülkelere insanların yardımına sunması.

Sizlerde teknolojinin bizlere verdiği imkanları değerlendirerek,internet üzerinden bedava olarak,Bütün insanlar ile canlı,web kameraları karşında konuşup arkadaşlığınızı dostluğunuzu pekiştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İsviçre Sesli Chat Odaları başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Görüntülü Sesli Chat