Ana Sayfa > Teknoloji > Ford sürücüsüz Araba 2021 de Piyasaya çıkıyor.

Ford sürücüsüz Araba 2021 de Piyasaya çıkıyor.

Dünyada ünlü araba markası olan, Ford şirketi de sürücüsüz araba yapmayı planlıyor.

Bu teknolojinin çalışmalarına başlandığı ve 2021 yılında piyasaya çıkacağı belirtildi.  Ford markası bu işin olabildiğince profesyonel olabilmesi için bir takım yatırımlar yaptığını açıkladı.

SAIPS adlı yatırımda bunlardan birisi. Bu yatırımın on milyonlarca dolara mal olduğu bildiriliyor. Emniyet ve sosyal çevresel sorunların giderebilmesi yani sürücüsüz otomobilin mümkün oldukça trafik ve kolaylık bakımından sorun yaşatmaması adına bu yatırımın yapıldığı belirtiliyor.

Ford markası bu işi en profesyonel şekilde yapabilmek adına çalışmalarını daha uzun sürede daha profesyonel şekilde tamamlamayı hedeflediği yapılan açıklamalar ve bu iş için ayrılan bütçe ile ap açık belli edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Google Duo Görüntülü Sohbet Uygulaması başlıklı makalemizde Google Duo Görüntülü Sohbet Uygulaması Yolda, Google Duo tanıtım ve Google Duo video chat hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Ford sürücüsüz Araba 2021 de Piyasaya çıkıyor.