Ana Sayfa > amator > Felix Baumgartner'in Uzay Atlayışı İle İlgili Yeni Görüntüler

Felix Baumgartner'in Uzay Atlayışı İle İlgili Yeni Görüntüler

Türkiye’yi de ziyaret eden Felix Baumgartner, ölüm tehlikesi yaşadığı atlayışta duygularını şu sözlerle dile getirdi. İstem dışı etrafında dönen Baumgartner, ‘O an ölüyorum hissine kapıldım’ dedi. Helyum dolu balonuyla ulaştığı 39.000 metre yükseklikten dünyaya atlayan Avusturyalı ekstrem sporcu Felix Baumgartner ’ın atlayışına ait yeni görüntüler eşliğinde ekip konuşmalarının yer aldığı yeni bir video yayınlandı. Felix ’in atlayışını muhtemelen hepiniz gördünüz. Ancak bu görüntüler öncekilerden çok daha öte netlikte. Felix ’in bakış açısından olayları aktaran heyecan verici yeni görüntülerle Felix ’in yaşadığı heyecana, ekibiyle diyaloglarına şahit olmak mümkün.

Bir önceki yazımız olan Babasıyla Drift Yapan Bebek başlıklı makalemizde baba, Bebek ve drift hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Felix Baumgartner'in Uzay Atlayışı İle İlgili Yeni Görüntüler