Ana Sayfa > komedi > Eşrefpaşalılar Film izle

Eşrefpaşalılar Film izle

-Eşrefpaşalılar 2010 Türkiye / Yerli Filmler-Yerli Puanı: 6.2/10Tür: Dram, Komedi
Yönetmen:Hüdaverdi Yavuz
Müzik:Yücel Arzen
Süre:1 saat 40 dk
Oyuncular: Turgay Tanülkü, Sinan Albayrak,
Deniz Özpınar, Ali Yaylı, Hüseyin Soyaslanİzmir ’in Eşrefpaşa semtinden gelerek İstanbul ’a yerleşen ve burada birisi mafya (Tayyar); diğeri kendi halinde kahve işletmecisi olan (Davut) iki dostun yaşam öyküleri anlatılıyor. İkisi de aynı kadını (Madam Eleni) sevmektedir; Madam, Davut ’u sevdiği halde güç ve iktidar zorlamalarından ötürü Davut ile evlenmek zorunda kalmıştır. Tayyar bu durumu öğrenince çocuğunu ve eşini terkeder ve intikam almak için harekete geçer.. Davut ’un evlatlık oğlu Nusret ’i yanına çekerek, ona kabadayılık yapmasını öğretir ve Nusret sevdikleriyle; bu zorba hayat arasında kalır.. Bu sırada mahalleye atanacak yeni bir cami hocası da olaylara müdahil olunca işin yüzü değişmeye başlar..Son dönem yerli filmler arasında beğeni ile söz edilen bu filmi Vizyonfilmizle.Net olarak sizlere sunuyor ve iyi seyirler diyoruz. Yorumlarınızı bekleriz.

70 dakika sonra uyarı verdiğinde modeminizi kapatıp açarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 75 dakika sonra uyarı verdiğinde modeminizi kapatıp açarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz – Soru Cevap izle başlıklı makalemizde komedi filmleri ve yerlİ filmler hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Eşrefpaşalılar Film izle