Ana Sayfa > Sohbet > Erzurum SohbeT

Erzurum SohbeT

Doğu Anadolu bölgesinin en büyük kenti olan Erzurum oldukça eski bir yerleşim birimidir.Erzurum şiddetli karasal Doğu Anadolu iklimi bölgesinde yer alır.ilin yıllık sıcaklık ortalaması 6.0 derece kadardır.Doğu Anadolunun en büyük kenti olan Erzurum MÖ 4900 yıllarında kurulduğu tahmin edilmektedir.Milli mücadele,milli birlik,ve bağımsızlık hareketinin temelinin atıldığı kongre 23 temmuz 1919 da Erzurumda toplanmıstır.Erzurum Ankeoloji müzesi,Erzurum Atatürk evi müzesi,Erzurum kalesi,Erzurum 23 temmuz kongresi,aklınıza gelebilecek nice tarihi güzellikler geliyor.

Yemeğiyle,insanıyla,Sıcakkanlılığıyla,havasıyla.Erzurumda Can diye cevap verirler.Erzurum demek Dadaş- 30 derece soğuk demektir.Erzurum`un çağı,kaplıcası,kadayıf dolması,kar-ıyla meşhurdur.Buraya gelince kadayıf yemeden çağ yemeden muhabbetini yapmadan gitmeyeceksin arkadaş diyoruz.Erzurum asırlardır düşmana boyun eymeyen,Vatanına,bayrağına ihanet etmeyen,Kadını ayrı Erkeği ayrı destan yazan.Soğuğuna karşı sıcak insanların,düşmanına karşı nenehatunlarım,ezanıma karşı gelenlere ABDURAHMAN GAZileri vardı.Yazsam seni boş sayfalara,anlatsam seni denizlere,dalga dalga olur doldurursun,o büyük okyanusları,yazsam seni dağlara dağlar dile gelir o yüce şanınla.

Yeni nesilin yeni ircd ortam olarak bütün sehirlerin kendi adına toplandığı şehirler arası sohbet siteleride sohbet sunucularımızda yer almaktadır.Erzurum sohbet siteside sehirler sohbetimizin arasında bulunmaktadır.Amaçları bütün erzurumlu hemşerileri ile aynı ortamda toplamak.En güzel sohbetleri etmek,hoş vakitler geçirmek.

Amacımız Erzurum insanlarının güzelliklerini tanımak,şehrindeki güzelliklerini tanımak,buranın örf âdet geleneklerinin ve göreneklerinin bir arada toplanması,Erzurum chat poltalarında kıtlama çay içerek,hem ortamına gelen bay bayan sunucu arkadaşlarına aile yapıyor olursunuz,hemde bir yandan tanımış oluyorsunuz.

Erzurum sohbet odalarının kurulması yeni şehirlerden aralarına yeni insanlar katılarak tanınması,ve arkadaşlıklarına dostluklarına yeni bir evin sahipliği eşliğinde onları tanıması.

Kısacası;buram buram tarih kokan,her metrekaresi binlerce şehidimizin al kanları ile boyalı anadolunun zirvesi,Doğu Anadolunun başkenti,Soğuk kaldırımları,sıcak insanlarla dolu.Ülkesini ve ülküsünü satmayan,Bayrağına ve ezanına laf söyletmeyen,düşmanı çelik yürekleriyle boğan Erzurum.Erzurum Sohbet kısacası yiğit insanlarla tanışacağınız en güzel şehirlerden olan bir platform sunucusudur diyoruz…

Bir önceki yazımız olan Sesli Sohbet Nedir? başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Erzurum SohbeT