Ana Sayfa > aile > Düğmelerin Savaşı (2011) | 720p Türkçe Dublaj izle

Düğmelerin Savaşı (2011) | 720p Türkçe Dublaj izle

Düğmelerin Savaşı 720p izle
La Guerre Des Boutons 720p izle

Düğmelerin savaşı oldukça güzel bir konusu olan ve 1994 ’te de çekilmiş filmin farklı bir versiyonudur. Daha önceki versiyonlarında İrlanda ’da geçen hikaye bu filmde Fransa ’da geçmektedir. Orijinal adı La nouvelle des buttons olan film 2011 yılında Fransa ’da vizyona giren bir Fransız Filmi. Macera, dram ve aile kategorilerine dahil edilen Düğmelerin Savaşı izleyerek çok farklı bir hikayenin içinde kendinizi bulacaksınız. Bu filmin senaryosu yaklaşık 6 yazar tarafından tekrar adapte edilerek yazılmış. Senarist olarak görev alan önemli isimler Stephene Keller, Christophe Barratier, Thomas Langmann. Filmin hikayesinde ise Fransa ’da bulunan iki çocuk çetesinin savaşları anlatılıyor. İkinci dünya savaşı zamanında Almanya işgaline uğrayan Fransa zamanlarında anlatılan bu hikayede bu çocuk çeteleri birbirlerine zarar vererek değil sadece birbirlerinin düğmelerini kopararak mücadele veriyorlar. Hatta bu yüzden evlerine çırılçıplak dönmek zorunda kalanlarda oluyordu. Bu gruplardan birinin lideri olan Lebrac, bu zevkli mücadele esnasında bölgeye taşınan bir yeni kıza aşık olur. Kızın adı ise Violette ’dir. Ancak kız Nazi ’lerden saklanmak için saklanan bir Yahudi ’dir. Herkes tarafından kimliği merak edilen kızla yakından ilgilenen Lebrac sonunda içinden çıkılamayacak bir durumda kendini bulacaktır. Bakalım Lebrac kızın Yahudi olduğunu öğrendikten sonra neler yapacak? Hikaye ’nin devamını Düğmelerin Savaşı izleyerek öğrenebilirsiniz. Düğmelerin Savaşı izleyerek ilginç bir mücadelenin ve aşk hikayesinin içinde kendinizi bulacaksınız. Christophe Barratier ’in yönettiği filmde başrollerde Jean Texier, Clement Godefroy ve Teophile Baquet oynuyor.

Bir önceki yazımız olan Felaket Henry izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Düğmelerin Savaşı (2011) | 720p Türkçe Dublaj izle