Ana Sayfa > amator > Devlet Bahçeli'den Cumhurbaşkanlığı Adaylığı Açıklaması

Devlet Bahçeli'den Cumhurbaşkanlığı Adaylığı Açıklaması

MHP Genel Başkanı Bahçeli, ‘Başkanlık Divanı, MYK ve il başkanları toplantısında, genel başkan olarak hiçbir şart altında cumhurbaşkanlığı adaylığı gibi bir düşünceye sahip olmadığımı arkadaşlarımla paylaştım’ dedi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, “çatı aday” arayışları kapsamında Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı makamında ziyaret etti.
Görüşmenin ardından açıklama yapan Bahçeli, cumhurbaşkan seçim sürecini değerlendirmek amacıyla bir dizi ziyaretler yaptıklarını belirterek, cumhurbaşkanı seçimlerini çok önemsediklerini söyledi. Seçimlerin siyasi krizlerin habercisi olduğunu ya da krizler yaşanmasına sebep olduğunu ifade eden Bahçeli, “Geçmişteki gelişen olaylardan dersler çıkartılması ve Türkiye’nin bir kaosa bunalıma sokulmadan cumhurbaşkanımızın seçiminin gerçekleştirilmesinde yarar olduğu kanaatindeyiz” dedi.
BU DÜŞÜNCEYE SAHİP OLMADIĞIMI ARKADAŞLARIMLA PAYLAŞTIM
Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, cumhurbaşkanı adayı olarak kendisinin ve İlhan Kesici’nin isminin geçtiğinin belirtilmesi üzerine, ziyaretlerinde “kişilendirmeler” bulunmadığını belirterek, “Sorularla bizi kişilendirme aşamasına çekmenizi doğru bulmam. Ama MHP Genel Başkanı olarak, cumhurbaşkanlığı sürecinin başladığı günde partimizin icra organı olan Başkanlık Divanı, genel kuruldan sonran sonra en önemli yürütme kurulu kabul ettiğimiz MYK ve teşkilatlarımızın omurgası diye nitelendirdiğimiz il başkanları toplantısında, genel başkan olarak hiçbir şart altında cumhurbaşkanlığı adaylığı gibi bir düşünceye sahip olmadığımı arkadaşlarımla paylaştım. Kim nerede ne yazarsa yazsın ülkücü hareket verdiği sözün arkasında durur. Bunda değişik ortamlardan etkilenmez” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Ben Seni Ölümüne Sevmişim başlıklı makalemizde amatör video, aşk ve Sevgi hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Devlet Bahçeli'den Cumhurbaşkanlığı Adaylığı Açıklaması