Ana Sayfa > komedi > Çocuklar İçin Uygun Değil izle | 1080p Türkçe Dublaj HD izle

Çocuklar İçin Uygun Değil izle | 1080p Türkçe Dublaj HD izle

Çocuklar İçin Uygun Değil Yol izleNot Suitable for Children izle

Çocuklar İçin Uygun Değil izlemenizi önerdiğimiz güzel bir komedi filmi. Çocuklar İçin Uygun Değil 2012 ’de vizyona giren ve ilginç bir konusu olan bir komedi filmi. Avustralya filmi olan bu komedi filminde romantizm ve aksiyon gibi öğeleri de iç içe bulacaksınız. Ortalama bir komedi filminden daha üst düzeyde bulunan film, birçok izleyen tarafından olumlu notlar aldı. Filmin bazı sahnelerinde romantizm yaşayacağınız gibi bazı sahnelerinde de oldukça güleceksiniz. Bu güzel filmin senaryosunu yazan Michael Lucas ve Peter Templeman gerçekten de güzel bir iş çıkarmışlar. 2012 yılında birçok Avustalya ’lının beğenerek izlediği film, aynı zamanda Türkiye ’de de övgüler aldı. Senaryosu da oldukça beğenildi. Filmde Jonah adlı bir karakterin başına gelen trajik ve komik hikayeler anlatılıyor. Uzun yıllardır birlikte iş yapan Jonah, Stevie ve Gus yaşamlarını çeşitli etkinlikler düzenleyerek idame ettirmekte ve aynı evde yaşamaktadırlar. Jonah birgün testislerinde  bir sorun olduğunu hisseder ve doktora gider. Doktorun Jonah için söyledikleri onun hayatını alt üst edecektir. Jonah birkaç hafta içinde tedavi olmak zorundadır ve bunun için ameliyata girecektir. Bu ameliyattan sonra da artık çocuğu olmayacaktır. Her ne kadar sperm örneği alınsa da Jonah ’ın spermleri tutmaz ve artık geriye bir çare kalacaktır. Jonah kendisinin çocuğunu doğuracak bir kadın aramaya başlar. Bu arayış esnasında oldukça komik diyaloglar ve olaylara sahne olan film, Jonah ’ın aradığı kişinin yakınında olduğunu bulmasıyla devam edecektir. Ancak bazı duygusal buhranlar yaşayan Jonah bunda da zorlanacaktır. Bakalım Jonah çocuğunu yapabilecek bir kadın bulabilecek mi? Bu sorunun cevabını Çocuklar İçin Uygun Değil izleyerek bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yedi Psikopat izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Çocuklar İçin Uygun Değil izle | 1080p Türkçe Dublaj HD izle