Ana Sayfa > komedi > Çılgın Doğumgünü izle | 1080p Türkçe Altyazılı HD izle

Çılgın Doğumgünü izle | 1080p Türkçe Altyazılı HD izle

Çılgın Doğumgünü izle21 and Over izle

Çılgın Doğumgünü izlenmesi gereken güzel komedi filmlerinden biri… Mayıs 2013 ’te Amerika ’da vizyona giren film gençlik ve komedi filmlerini beğenenler tarafından oldukça beğenildi. Eğer siz de bu türleri seviyorsanız bu filmi es geçmemenizi öneririz.  İzleyenleri kahkahalara boğan filmin orijinal adı ise 21 & Over.  Jon Lucas ve Scott Moore gibi kaliteli senaristler tarafından senaryosu yazılan bu film Amerika ’da oldukça beğenilmişti. Felekten Bir Gece ’nin yönetmenleri de olan Jon Lucas ve Scott Moore ikilisi bu filmle bütün dünyayı güldürmeyi devam ettirdi ve oldukça olumlu eleştiriler aldılar. Bu kaliteli yapımın hikayesinde 21 yaşına giren bir gencin verdiği çılgın parti anlatılıyor. Miller 21 yaşındadır ve hayatının çoğunu dersleriyle ilgilenerek geçirmiş ve artık asosyalliğin dibine vurmuştur. Oldukça çalışkan olan Miller doğum gününden bir gün sonra önemli bir görüşmeye katılacaktır. 21 yaşına basacağı gün için arkadaşları onun için bir parti vermeyi düşünürler ve Miller da onları kıramaz ve partiye katılır. Ancak partide bir bira içen Miller, kendini kaybeder ve hayatında hiç yapmadığı şeyleri yapmaya başlar. Bu da onun çeşitli komik davranışlar sergilemesine neden olur. Bu çılgın gecenin sonunu merak ediyorsanız Çılgın Doğumgünü izleyip kahkahalara boğulabilir ve merağınızı giderebilirsiniz.

Filmin senaristliğini yapan Jon Lucas ve Scott Moore ikilisi aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstlenmişler. Başarılı bir komedi filmi olan Çılgın Doğumgünü izlemenizi önerdiğimiz filmlerden biri…

Bir önceki yazımız olan Benim Adım Hiç Kimse 720p ( Türkçe Dublaj ) izle Full HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Çılgın Doğumgünü izle | 1080p Türkçe Altyazılı HD izle