Ana Sayfa > Mobil Sohbet > BURSA MOBİL SOHBET

BURSA MOBİL SOHBET

Sevgili dostlarımız ve değerli arkadaşlar simdi size bu yazımızda Bursa’nın coğrafi özelliklerini ve Bursa mobil sohbet odaları hakkında bilgiler paylaşacağım.

Bursa ili doğuda Bilecik, Adapazarı, kuzeyde Kocaeli, Yalova, İstanbul ve Marmara Denizi, güneyde Kütahya, batıda Balıkesir illeriyle çevrilidir Bursa’nın en önemli akarsuları; Mustafakemalpaşa Çayı, Uludağ’ın güney yamaçlarından doğan ve gene Uludağ’dan kaynaklanan birçok küçük dere ile beslenen Nilüfer Çayı, Göksu Çayı, Koca Dere, Kara Dere, Aksu Deresi’dir.

Bursa isminin kökeni ise, Bitinya kralı olan İkinci Prusiastarafından kurulduğu ve şehre “Prusias” dendiği, ve zaman içinde bu isim “Brousse” ve “Brus” olduğu söylenmektedir. Türkler bu şehri ele geçirince bu şehre “Bursa” ismini koymuşlardır. Osmanlı Devletinin de bir dönem başkentliğini yapan Bursa, evliyalar diyarı, tarihi abideler şehri, tabii güzellikleri ve binlerce senedir bilinen şifalı kaplıcaları ile dünya genelinde isim yapmış bir il’dir.

Bursa ilimiz tabi güzelliklere sahip güzel bir il olduğundan dolayı nüfusunun %50.07 si erkek %49.93u bayan olarak görülmektedir. Bursa da genç ve yetişkinlerin nüfus oranı birbirine çok yakındır. Bursa tarihi güzellikleri bakımından yerli ve yabancıların gezerek görerek beğendiği gezerek güzel yerleri görerek güzel vakit geçirmektedir ve Bursa gelen herkesin göz bebeği haline gelmiştir.

Bursa’yı gezmeye gelen yerli ve yabancılar burayı çok beğendiklerini her zaman gelmek istediklerini her fırsatta dile getirmektedir. Onun dışında Bursa’ya gelen turistlerimiz Bursa Mobil sohbet sitesine girip Mobil sohbet odaları dışında  şu odalar da vardır.

Yetişkin sohbet odası,Sesli sohbet odası, mobil sohbet odası, kameralı ve görüntülü sohbet odası,Chat odası,Muhabbet odası, Bursa sohbet ve mobil sohbet odalarıdır. Oyun odaları da vardır. Kelime odası,oxm odası, test odası çarkıfelek odası yarışma odası,moos oyun odasıdır. Bursa insanları ve Türkiye’nin her bölgesinden insanlar buralarda vakitlerini keyifli hale getirmek için oyunlar oynamakta sohbetler etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Odaları başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – BURSA MOBİL SOHBET