Ana Sayfa > 2013 filmleri > Bu Nasıl Aile, We’re The Millers izle | 720p Türkçe Altyazılı HD

Bu Nasıl Aile, We’re The Millers izle | 720p Türkçe Altyazılı HD

Bu Nasıl Aile 2013 yapımı komedi filmidir. David Burke müşterileri içinde aşçıların ve annelerin de yer aldığı ot satıcısıdır. Bazı sebeplerden ötürü göze çarpmamayı isteyen David aynı yerde hayatını sürdürdüğü gençlere yardımda bulunmaya kalkışınca hiçbir iyiliğin karşılıksız olmayacağını anlar. Zulası ile parasını ele geçiren gençler yüzünden David tedarikçisi Brad ’e borçlanır. David büyük bir iş yapmak mecburiyetindedir ve Brad ’in Meksika ’dan gelen mallarını almak zorundadır. Arkadaşları alaycı striptizci Rose, özenti müşterisi Kenny ile akıllı bir genç kız olan Casey ’nin de iş birliği ile güzel bir plan yapar. Sahte bir eş, iki sahte çocukla Miller ailesi Dört Temmuz hafta sonu için güney sınırına doğru hareket ederler.Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Bu Nasıl Aile Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Bu Nasıl Aile izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Ölümsüz Polisler, R.I.P.D izle | 720p Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Bu Nasıl Aile, We’re The Millers izle | 720p Türkçe Altyazılı HD