Ana Sayfa > araba > BMW İ3'e İki Ödül Birden

BMW İ3'e İki Ödül Birden

2013 yılında Frost & Sullivan tarafından yoğunlaşan mobilite sorunlarını çözmeye çalışan, yenilikçi ve sürdürülebilir bir üretici olması dolayısıyla (Global Company of the Year Award) “Yılın Küresel Şirketi Ödülü”nü kazanan BMW Grubu, BMW i markası ve modelleriyle ödüller toplamaya devam ediyor. BMW i3, filolara maliyeti ve yakıt tüketimini azaltıcı ürün ve hizmetler sağlayan şirketleri destekleyen İngiliz kamu kuruluşu Energy Saving Trust tarafından enerji tasarrufu için verilen Fleet Hero Ödülleri kapsamında 2013 Otomobil ve Hafif Ticari Araç Üretiminde Yenilik ödülüne layık görüldü. Çağımızın toplumsal, ekolojik ve ekonomik zorluklarının üstesinden gelebilme hedefini de taşıyan ilk premium elektrikli araç unvanı sahibi BMW i3, aynı zamanda 2013 Next Green Car ödüllerinde de etkileyici sürüş performansına ve elektrikli otomobillerde şehir içi kullanıma uygunluk standartlarını yükseltmesi ile süper mini kategorisinde ödülle taçlandırıldı.

Bir önceki yazımız olan Başak 2073 Ash Turbo 7'li Çizel 3 başlıklı makalemizde Araba Videoları ve başak hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – BMW İ3'e İki Ödül Birden