Ana Sayfa > Webmaster > Blog backlink nedir

Blog backlink nedir

Blog-Post

Blog-Post

Yorum atarak backlink kazanma:

Link her site için önemlidir kaliteli sitelerden alınacak linkler sitemizin gelişmesinde bizlere fayda sağlayacaktır. Belirli aralıklar ile bu işlemleri tamamlamak, için kendimize güzel temiz blog siteleri bulmamız gerekecektir.

Link alırken özellikle dikkat etmeniz gerekenler uygun kategoride içerikler bulmak olacaktır. Örnek vermek gerekecek olursa haber sitemiz var ve haber ile ilgili içeriklerin paylaşıldığı sitelerden link almamız gerekecektir.

Bunun için öncelikle Google arama motoru yardımı ile bizim sitemiz ile alakalı içerik paylaşan diğer siteleri bulacağız. Kaliteli site bulmak ve bu siteden backlink kazanmak ilerleyişimizi daha da iyi yerlere getirecektir.

Örneğin haberler ile alakalı bir kelime google de aratın ve içeriklerde yapılan yorumlara bakın yorumlar yapılıyor ise, sizlerde aynı konuya mesaj bırakın. Mesaj bırakacağınız zaman web sitesi bölümüne kendi sitenizi yazın ve başlık bölümüne çıkmak istediğiniz anahtar kelimenizi yazın.

Örnek günün haberi diyelim örnek kelime başlık bölümüne günün haberi yazın diğer kısma mail adresiniz ve web sitenizi yazıp mesajınızı gönderin. Mesaj gönderirken dikkat edilmesi gereken konuda paylaşımı yapılan haber ile alakalı bir yorum yapmanız onay sürecinizi hızlandıracaktır.

Yorum bölümüne site adresinizi yazmayın onaydan geçemeyebilirsiniz, Yorum bölümüne mutlaka cümle kurarak konu ile alakalı şeyler yazın.

Bu işlemler yardımı ile kaliteli sitelerden link kazanmış olacaksınız. Bu linkler sitenizin belirttiğiniz anahtar kelimede yükseliş sağlamasına yardımcı olacaktır. Anlattığım şekilde işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde daha şanslı olacaksınız.

Bir bilgi daha vereyim link bulma ile ilgili Google de üst kısımda Arama Araçları bölümü var oraya girin Herhangi bir zaman yerine 1 gün veya 1 hafta olarak değiştirin.

Bu sayede karşınıza bir gün veya 1 hafta önce açılmış konular çıkar yeni konulara mesaj atmanız halinde, onaylanma şansı daha fazla oluyor.

Bazı sitelerde yorumlar otomatik onaylanıyor bu sitelerde beklemenize gerek kalmadan link kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan IRCD İçin Oyun, Yarışma Botları Eggdrop Conf, Tcl başlıklı makalemizde carkifelek oyun botu, eggdrop oyun botları indir ve irc. oyun botları conf tcl hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , ,

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Blog backlink nedir