Ana Sayfa > 2011 filmleri > Benim 533 Çocuğum Var İzle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Benim 533 Çocuğum Var İzle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Benim 533 Çocuğum Var 2011 – Kanada yapımı Komedi filmidir.Zamanında bağışladığı spermlerden 533 kadar çocuk doğduğunu yeni öğrenmiş olan orta yaşlı bir dalgacıyı konu alıyor. Üstelik çocukların birçoğu, dünyaya gelmelerine sebep olan kişiyle tanışmak üzere kliniğe dava açıyor. David tam hayatını kontrol altına almaya karar vermişken hayatı düşündüğünden çok daha karmaşık bir hal alıveriyor. Sperm bağışlamak belli ki onun yapabildiği tek yeteneği. Namlı bir boğaya göndermeyle kendisine “Starbuck” diye bir lakap bile takılmış. Bu gelişmeler üzerine, avukat olan arkadaşı, kimliğini gizli tutmak üzere harekete geçiyor. Ancak kim olduğunu açık etmeden çocuklarıyla buluşmaya da başlıyor. Bu kadar çocuk varken, çeşitlilik kaçınılmaz oluyor elbette.Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Benim 533 Çocuğum Var izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Benim 533 Çocuğum Var izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Aşk Mutfağı izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Benim 533 Çocuğum Var İzle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD