Ana Sayfa > 2011 filmleri > Ben 4 Numara izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Ben 4 Numara izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD

Ben 4 Numara 2011 yapımı bilim kurgu filmidir. Peşinde kendisini öldürmek amacıyla gönderilen kötü düşmanlarından saklanan John Smith ’in aksiyon ve gerilim dolu hikayesini ele alıyor. Kendisini öldürmek için gönderilen tehlikeli ve acımasız düşmanlarını arkasından sürükleyen bir kaçak olan genç John, kimliğini saklayarak koruyucusu ve dostu olan Henri ile beraber şehir şehir dolaşıyorlar. John, her defasında, geçmişini gizleyen yeni bir kimliğe bürünüyor. Kendisini ortaya çıkarmaya çalışan ölümcül düşmandan kurtulmak için uğraşan John, gerçek kimliğini gizleyen ve normal bir öğrenci kimliğine bürünen esrarengiz bir adam. Onunla aynı yaşamıi paylaşan üç kişi ondan önce öldürüldü. Fakat o, dört numara. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Ben 4 Numara Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Ben 4 Numara izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Hanna izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Ben 4 Numara izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj HD