Ana Sayfa > 3 boyutlu > Battleship | 3D Türkçe Dublaj izle

Battleship | 3D Türkçe Dublaj izle

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Peter Berg ’in (Hancock) üstlendiği destansı aksiyon-macera filmi Battleship ’te gezegenimiz; denizde, gözyüzünde ve karada üstün bir güce karşı hayatta kalma savaşı veriyor. Hasbro ’nun klasik donanma savaş oyunu Amiral Battı ’dan uyarlanan filmde, USS John Paul Jones ’ta görevlendirilen bir Donanma subayı olan Teğmen Alex Hopper rolünde Taylor Kitsch karşımıza çıkıyor. Fizyoterapist ve Hopper ’ın nişanlısı Sam Shane rolünde Brooklyn Decker; USS Sampson ’ın komutanı ve Hopper ’ın ağabeyi Stone rolünde Alexander Skarsgard ve Hopper ’ın silah arkadaşı USS John Paul Jones ’ta silah uzmanı olarak görev yapan Deniz Astsubayı Raikes rolünde ise Rihanna yer alıyor. Hopper ve Stone ’un amiri (ve Sam ’in babası) Amiral Shane ’i ise uluslararası bir yıldız olan Liam Neeson canlandırıyor. Berg, hem bu destansı aksiyon-macera filminin yönetmenliğini yaptı, hem de Scott Stuber (Couples Retreat/Arızalı Çiftler), Sarah Aubrey (The Kingdom/Krallık), Brian Goldner, Hasbro ’dan Bennett Schneir (the Transformers serisi) ve Duncan Henderson ’la (Master and Commander/Dünyanın Uzak Ucu) birlikte yapımcılığını üstlendi.

Bir önceki yazımız olan Tron Legacy | 3D Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Battleship | 3D Türkçe Dublaj izle