Ana Sayfa > komedi > Aşkın Dansı – Cuban Fury 2014 Türkçe Dublaj izle

Aşkın Dansı – Cuban Fury 2014 Türkçe Dublaj izle

Henüz daha 13 yaşında olan Bruce isimli kişi oldukça yetenekli biridir. Bu yeteneği dans konusundadır ve UK Salsa turnuvasına girmek istiyordur. Bu yüzdende oraya gitmiş ve Londra şehrinde bir olaya karışıp geleceğini bir anda kaybetmiştir. Başlamadan biten bir kariyer vardır ve artık hayat yöne başka bir tarafa yönlenmiştir. Bunun üzerinden tam 22 yıl geçmiş ve bir çöküntü halindedir. Bir gün güzel ve oldukça yetenekli bir kadın olan patronu Julia ile tanışır. Bu kadına oldukça hayran olmuştur. Fakat Julia’nın da kendine özgü problemleri vardır. Bakalım bundan sonra neler olacaktır. iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Prensesi Koruma Programı – Princess Protection Program 2009 Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizde 720p izle, filmi ve hd izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Aşkın Dansı – Cuban Fury 2014 Türkçe Dublaj izle