Ana Sayfa > araba > Antalya Mobese Trafik Kazaları

Antalya Mobese Trafik Kazaları

Antalya ’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.
Antalya Emniyet Müdürlüğü Antalya Kent Güvenlik Yönetim Sistemi(KGYS-MOBESE) kentin muhtelif yerlerinde son üç ayda meydana gelen trafik kazalarının görüntülerini basınla paylaştı. Meydana gelen kazaların 6 ’sının motosiklet ve bisiklet, 5 tanesinin ise otomobil ile kamyonet kazası olduğu görüldü. Kazalarda yayaların kırmızı ışıklara uymadığı, motosiklet sürücülerinin ise kask takmadığı gözlendi. Otomobil kazalarının ise aşırı hız, dikkatsizlik ve kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana geldiği görüldü. Otomobil kazalarının aşırı hız, kırmızı ışık ihlali sonucu meydana geldiği görülürken, freni boşalan bir kamyonetin ise önündeki otomobillere çarpmamak için bariyerlere çarptığı gözlendi.
MOBESE ’ye yansıyan kazalardan biri Konyaltı Sahili Akdeniz Bulvarı ’nda meydana geldi. Yaya geçidinden geçen bir bisikletli, otomobilin çarpması sonucu havaya savrulurken, 75. Yıl Caddesi Sanayi Kavşağı ’nda kırmızı ışıkta geçen bir motosikletli de bir otomobilin çarpması sonucu havaya savruldu. Kardeş Kentler Kavşağı ’ndaki kazada ise yan yola girmek isteyen bir motosikletliye yine otomobile çarptı. Güllük Anafartalar Caddesi üzerindeki kazada da motosikletinin önünü kaldırarak hareket halinde olan bir sürücü, trafik işaretine çarpıp savruldu. Sürücü ve arkasında yolcu olarak bulunan kişiye şans eseri bir şey olmadı.
Fahretin Altay Caddesi ’nde de kavşağa aşırı süratli giren bir otomobil sürücüsü elektrikli bisikletiyle karşıya geçen kadının bisikletinin ön tekerleğine çarptı. Kazada kadın sürücü yere düşerken, elektrikli bisiklet hurdaya döndü.
Sampi Kavşağı ’nda ise kavşağa hızlı gelen sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje çıktı.
OTOMOBİLİN ALTINA GİRMEKTEN SON ANDA KURTULDU
Mevlana Kavşağı ’ndan Lara istikametine geçen bir motosiklet sürücüsü yolda düşerek, hareket halindeki otomobilin altına girmekten son anda kurtuldu.Yine Mevlana Kavşağı ’nda yaya geçidinden koşarak karşıya geçmeye çalışan bir yaya, otomobil çarpması sonucu havaya savruldu.
Opera Kavşağı ’ndaki kazada ise aşırı süratli iki otomobil çarpışırken, Yeşilırmak Caddesi ’ndeki kazada ışıkta bekleyen bir motosikletli aileye arkadan gelen otomobil süratle çarptı.

Bir önceki yazımız olan Ağır Çekimde Drift Yapan Ferrari F50 başlıklı makalemizde ağır çekim ve drift hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Antalya Mobese Trafik Kazaları