Ana Sayfa > Sohbet > AMASYA SOHBET

AMASYA SOHBET

Sevgili okurlarımız simdi size bu yazımızda Amasya’nın coğrafi özellikleri ve Amasya sohbet’in IRC dünyasına nasıl başladığını kısaca anlatayım.

Orta Karadeniz’de, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya, 7 bin yılın üzerindeki eski tarihi boyunca krallık başkentliği yapmış, bilim adamları, sanatkarlar, şairler yetiştirmiş, şehzadelerin eğitim gördüğü bir belde olmuştur.Kurtuluş savaşının başlangıç temelleri de Amasya’da atılmıştır. Amasya, tarihi ve kültürel zenginlikleri yanı sıra, özellikle Yeşilırmak kıyısına yapılmış Yalı boyu evleri ile dikkat çekmektedir.Amasya (merkez), Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova, Taşova’dır. Amasya’nın nüfus oranı bayanlar da %49.30 erkeklerde %50.07 dir. Dünyanın en güzel Misket elması, kirazı, şeftalisi ve bamyasının üretildiği, tarih ve doğanın birlikte bulunduğu ilginç bir antik kent görmek istiyorsanız sıcak kanlı ve misafirperver Amasya sizi bekliyor.

Amasya insanlarının çok misafirperver olduğundan bahsettik. Bu özelliklerinden dolayı Amasya insanlarının akraba ve çevresi sürekli yabancı misafirleri evlerine konuk etmekte ve ikramlarda bol bol yapmaktadır.

Amasya Sohbet dünyasının gözdesi olacak bir sohbet sitesi açmıştır.Amasya sohbet 81 ilin hayran kalacağı bir sohbet sitesi olacaktır.Bu Amasya sohbet sitesinde insanlar birbirlerine çok sıcak ılımlı sevecen cana yakın bir şekilde davranmakla beraber ilk karşılaşma anını insanları etkileyerek yapmaktadır. Amasya sohbet sitesinde şu sohbet odaları vardır.Amasya sohbet, Amasya Mobil sohbet odası,Kameralı sohbet odası,yetişkin sohbet odaları, sesli sohbet odaları,Chat odası Muhabbet odası bulunmaktadır. Her sohbette keyifli huzurlu sohbetler oluşmaktadır.En sıcak en samimi en cana yakın sohbetlerin kalbi Amasya sohbet ‘te atar

Bir önceki yazımız olan YETİŞKİN SOHBET başlıklı makalemizde chat, kameralı sohbet ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – AMASYA SOHBET