Ana Sayfa > komedi > Ahmaklar izle , Idiocracy izle | 720p Türkçe Dublaj HD izle

Ahmaklar izle , Idiocracy izle | 720p Türkçe Dublaj HD izle

Ahmaklar izleIdiocracy izle

Ahmaklar izlerken, yani orijinal adıyla Ideocrazy izlerken çok ilginç ve komik bir hikayeye konuk olacaksınız. Film 2006 ’da vizyona çıktı ve konusunun değişikliği itibariyle çoğu kimseden ilgi gören bir film oldu, güzel eleştiriler aldı. Özellikle komedi dalında filmleri çekmek zordur. Ahmaklar izlerken bu zorluğun nasıl aşıldığını oldukça iyi anlayacaksınız. Senaryosuyla ve ekibiyle övgüler alan film sinemaseverlerin de oldukça ilgisini çekti ve sevilerek izlendi.  Filmin senaryosunu ise ünlü Amerikalı yönetmen ve senarist olan Mike Judge yazdı. Mike Judge senaryoyu yazdığı gibi bu hikayenin de temelini hazırlayan kişidir. Bu hikayeyi sinemaya uyarlayan Judge başarılı bir iş çıkarmış. Filmin hikayesi ise sıradan bir Amerikan askerinin yaşadığı ilginç ve komik olayları anlatıyor. Hiçbir rütbesi olmayan Er Joe Bauers oldukça sıradan bir askerdir. Bu sırada Amerikan Hükümeti de çok gizli bir proje yürütmekte ve bu projeyi yürütmek için deneklere ihtiyaç duymaktadır. Bunun için ise Joe Bauers seçilir. Bu gizli projenin baş kahramanı olan Joe Bauers projenin başarılı olduğunun da müjdecisi olmuştur ancak proje başarılı olduktan sonra kimse Joe ’yi sallamaz ve Joe unutulur. Proje gereği uyutulan Joe bir gün keşfedilir ve bilim adamlarınca hayata geri döndürülür. Ancak Joe, uyandığında bambaşka bir dünyada uyanacaktır. Uyuduğu zamanın tam 500 yıl sonrasında… Joe Bauers ’in yeni girdiği bu dünyadaki komik hikayelerini görmek istiyorsanız Ahmaklar izleyin. Orijinal adıyla Ideocrazy izlerken aynı zamanda 1080p izleme ve HD izleme şansına da sahip olacaksınız.

Ahmaklar izlerken aynı zamanda birçok maceranın içinde de kendinizi bulacak ve Joe ’nin tavırları karşısında kendinizi gülmekten alamayacaksınız. Ideocrazy izlenmesi gereken filmler arasında…

Bir önceki yazımız olan Dönüş — Volver (2006) | 720p Türkçe Dublaj HD izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bilgilendirme 1: Üstteki Sohbete Giriş Tıkla yazan resme tıklayarak bu konuda diğer kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz.
Bilgilendirme 2: Aşşağıdaki yorum yap bölümünden bu konu hakkında fikirlerinizi diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme 3: Yorum yapmak ve diğer kullanıcılarımızla sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir.
Bilgilendirme 4: Sitemizde yorum yapmak veya sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbet – Ahmaklar izle , Idiocracy izle | 720p Türkçe Dublaj HD izle